• Құрметті ғылыми жетекшілер мен оқытушылар! "Докторанттарға ғылыми жетекшілік етудің негіздері (PhD)" курсының басталғанын хабарлаймыз.

"Докторанттарға ғылыми жетекшілік етудің негіздері (PhD)" курсының басталғанын хабарлаймыз. Курс профессорларға, оқытушыларға және докторанттардың ғылыми жетекшілігімен айналысатын немесе айналысуды жоспарлап отырған жетекші көмекшілерге арналған.

Курстың қосымша ақпараттары:

Көлемі: 72 сағат (48 сағат теория + 24 сағат тәжірибе)

Өтетін күндері: 28 мамыр- 8 маусым

Уақыты: 09:00 - 17:00

Курсты Dr. Назипа Аюбаева, Нархоз университетінің ассоциативті профессоры жүргізеді.

Курс аяқталғаннан кейін қатысушылар оқудан өткенін растайтын сертификат алады.

Бұл курс ғылыми жетекшілердің біліктілігін арттырудағы маңызды қадам болатынына және біздің университетте жоғары сапалы ғылыми басшылықты қамтамасыз етуге көмектесетініне сенімдіміз.

Сіздерді қатысуға және ғылыми жетекшілік ету дағдыларыңызды арттыруға шақырамыз!