Технопарк кеңсесі аясында келісім шарт жасалды

• Технопарк кеңсесі аясында келісім шарт жасалды

Баку Еуразия университетінде өткен ХІ түркі әлемін зерттеу симпозиум іс – шарасында Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті мен Нийде Өмер Халисдемир университеті арасында ынтымақтастықты нығайту мақсатында ашылған  Технопарк кеңсесінде келісім шарт жасалынды.

Келісім шарттың мақсаты – стартап-жобаларды дамыту, ғылыми әзірлемелерді коммерцияландыру және Хакатон өткізу саласындағы ынтымақтастықты дамыту.

Жоғарыда аталған мақсаттар шеңберінде тараптар келесі бағыттар бойынша төмендегідей бағыттар жүзеге асырылады.

Университет тарапынан қойылатын міндеттер:

• Бағдарламаға қатысу үшін студенттік стартаптарды ұсыну;
      • Акселерациялық бағдарламаны жүргізу процесін ұйымдастыру және үйлестіру;
      • Студенттердің Хакатонға қатысуы үшін қажетті ресурстар мен қолдау көрсету.

Технопарктің міндеттері:

• Студенттік стартаптардың жобаларына сараптама жүргізу;
      • Бағдарламаға қатысушыларға менторлық қолдау мен консультацияларды қамтамасыз ету;
      • Студенттер үшін Хакатон өткізуді ұйымдастырушылық қолдау.