• Магистратура бойынша Педагогика және психология білім беру бағдарламасы тобына 30  грант бөлінді

Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті магистратура бойынша білім алуға шақырады!

2024 - 2025 оқу жылына магистрлерді квота бойынша даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысымен Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетіне ғылыми-педагогикалық бағыт бойынша М001 Педагогика және психология білім беру бағдарламасы тобына 30  грант бөлінді.

М001 Педагогика және психология бойынша 4 білім беру бағдарламасы бар:

БББ коды және атауы

7М01101

Педагогика және психология

7М01102

Педагогикалық өлшемдер

7М01103

Білім берудегі менеджмент және көшбасшылық IP

7М01104

Білім берудегі зерттеулер IP

КТ өткізіледі: 20 шілдеден 10 тамызға дейін.

Гранттар конкурсына құжаттарды қабылдау 12-15 тамыз аралығында жүргізіледі.
      Оқуға түсу үшін шекті балл: ғылыми-педагогикалық магистратураға грантқа және ақылы бөлімге 75 балл.
      Сіздерді Гоголь көшесі 114 мекен-жайы бойынша асыға күтеміз.
      80 жылдық тарихы бар Қазақ аруларының қара шаңырағында білім алуға асығыңыз!