Латвия елінің PhD докторы Юрий Мастриков дәріс оқыды

• Латвия  елінің PhD докторы Юрий   Мастриков дәріс оқыды

Қазақ Ұлттық Қыздар Педагогикалық Университетінде PhD, Латвия мемлекеттік университеті, Қатты денелер институтының жетекші ғылыми қызметкері   Мастриков Юрий «Функционалды материалдарды квантты-химиялық моделдеу» тақырыбында дәріс, семинарлық сабақ өткізуде.

Мастриков Юрий PhD, Латвия мемлекеттік университеті Қатты дене институтының "Кинетика және өзін-өзі ұйымдастыратын жүйелер" зертханасының аға ғылыми қызметкері. Макс Планк атындағы Қатты дене институтында білім алған (Штутгарт, Германия). Мариланд  университетінің «Материалтану және Инженерия» факультетінде постдокторантура  зеттеуін 2008-2010 жж. жүргізген (АҚШ, Мариланд).

Ол жоғары рефератталатын журналдарда 50-ден астам мақаланың авторы. Дәйексөз индексі-1632. H – индексі-20.

Сондай-ақ, Ю.Мастриков студенттерге, магистранттарға және докторанттарға «Ғылыми-зерттеу жұмыстарын ұйымдастыру. Жоғары рецензияланатын журналдарға мақала әзірлеу әдістемесі» тақырыбында тренинг жүргізеді.

Профессор оқытушылар құрамына «Малые поляроны в PbX2»  тақырыбында 21.11.2022  бас оқу ғимараты 115 дәрісханада ғылыми-әдістемелік семинар өтеді. Студенттерге, магистрлерге және докторанттарға дәріс, семинар сабақтарын  27.10.2022-23.11.2022 мерзімде өткізеді.