Абай мерейтойына орай өнер фестивалі өтеді

• Абай мерейтойына орай өнер фестивалі өтеді

Адамзаттың ақылманына айналған Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына орай «Абай әлемі» атты республикалық студенттік өнер фестивалі өтеді.

Жалпыұлттық байқау «Абайдың өлеңдері», «Абайдың қара сөздері», «Абай әндері», «Абай – әлем тілдерінде» және «Абай әлемі сурет өнерінде» кезеңдері бойынша ұйымдастырылмақ.

Фестивальға қатысу үшін іріктеу кезеңі Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетінде 30-31 қазанда өткізіледі. Аталған аталымдар бойынша ұсынылған бейне түсірілімдер a.bitanova@mail.ru электронды поштасына 30 қазан күні сағат 15:00-ге дейін жіберілуі тиіс.

Іріктеу кезеңінің әрбір номинациясы бойынша жеңімпаздар 2020 жылдың 4-5 желтоқсан күндері аралығында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінде өтетін «Абай әлемі» жалпыұлттық студенттік өнер фестивалінің ақтық кезеңіне қатысады.

Байқаудың жүлде қоры:

Бірінші орын – 200 000 теңге.

Екінші орын – 100 000 теңге.

Үшінші орын – 75 000 теңге.

Дипломант – 50 000 теңге.

«Абай жүлдесі» номинациясы – 50 000 теңге.

Ынталандыру сыйлығы – 30 000 теңге.

«Абай әлемі» жалпыұлттық студенттік өнер фестивалі туралы толығырақ мәліметпен мына жерден таныса аласыз.

Баспасөз және қоғаммен байланыс бөлімі