Университетімізде шетелдік ұстаздар IELTS халықаралық емтиханына дайындық курсын жүргізуде

• Университетімізде шетелдік  ұстаздар IELTS халықаралық емтиханына дайындық курсын жүргізуде

Қазақ Ұлттық Қыздар Педагогикалық Университетінде Нигерия елінің Лагос мемлекеттік университетінің түлегі Тойо Мозес Дейзи оқу ордасының білім алушыларына IELTS халықаралық емтиханына дайындық курсын өткізуде.

2022 жылдың қараша айынан бастап Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетінде IELTS халықаралық емтиханына 3 курс студенттерін даярлау басталды.

Курстың оқытушысы Тойо Мозес Дейзи (Лагос мемлекеттік университеті, Нигерия) емтиханды сәтті тапсыру үшін IELTS емтиханының барлық төрт блогымен (тыңдалым, оқылым, жазылым және айтылым дағдылары) студенттермен жұмыс істейді. Мозес өз сабақтарында жеке көзқарасты қолданады және әрдайым әр оқушының қажеттіліктеріне назар аударады.

Бұл курс біздің студенттерге емтихан талаптарымен толық танысуға, IELTS тапсыру кезінде көптеген студенттердің жіберетін қателіктерін түсінуге және емтиханда өз әлеуетін барынша арттыру үшін оқытушының жетекшілігімен тапсырмаларды орындауға көмектеседі.

IELTS-ке дайындық курсын 3 курс студенттері өтеді: шет тілі, екі шет тілі мамандығы. Курс аяқталғаннан кейін студенттер емтихан тапсырып, жоғары балл жинайды деп күтілуде.

Студенттерімізге табыс пен жемісті жұмыс тілейміз!