Университет студенті дүниежүзілік форумға қатысып келді

• Университет студенті дүниежүзілік форумға  қатысып келді

Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетінің Информатика мамандығының 4-курс студенті Ізбасарова Мадина Францияда өткен Дүниежүзілік демократия форумына қатысты.

Еуропа кеңесі ұйымдастырып отырған 10-шы Дүниежүзілік демократия форумы (2022 ж. 7-9 қараша, Страсбург, Франция) демократиялық құлдырауға ықпал ететін негізгі факторларды іздейді, оларды қалай шешуге болатынын қарастырады және әлемнің қандай демократиялық болашақтың қалайтынын және мүмкін болатынын зерттейді.Форумның мақсаты біздің демократияға деген амбицияларымыз бүгінгі күні, алдағы он жыл ішінде және одан әрі қарай қандай болуы керектігін қарастырады. Аталмыш форумға әлемнің 45 ке жуық мемлекетінен келген 50 шақты жас делегаттар қатысты.