Кевин Харриспен SPEAKING CLUB

• Кевин Харриспен SPEAKING CLUB

Қазақ Ұлттық Қыздар Педагогикалық Университетінде АҚШ Бас консулдығынан келген ерікті Кевин Харрис SPEAKING CLUB өткізуде.

Кевин Харрис-АҚШ-тағы Таусон мемлекеттік университетінің түлегі. Аталған университетті Ғылым бакалавры дәрежесімен бітірген. 1989 жылдан бастап АҚШ үкіметінде логистика маманы болып жұмыс істеді. 2007 жылдан бастап ол бүкіл әлем бойынша алты түрлі елде өмір сүрді.

Сондай-ақ, Кевин студенттерге, магистранттарға және докторанттарға сыныптан тыс ағылшын клубын жүргізеді. Speaking Club әр сәрсенбі және жұма күндері сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін Әйтиева атындағы оқу залында (Кітапхана) өткізіледі.

Өмірде алға жылжу және өркендеу қабілеті шешендік өнерге, сөйлеу мен тыңдауға байланысты деп санаймыз. Біздің пікірталас, көпшілік алдында сөйлеу және мәдени алмасу бағдарламалары оқушыларымызға әлеммен қарым-қатынас жасауға, сенімді сөйлеуге, тыңдауға және әртүрлі көзқарастарды түсінуге көмектеседі. Бұл дағдылар жастардың оқу үлгерімін, эмоционалды интеллектін және әлеуметтік дағдыларын арттырады, оларға толық өмір сүруге көмектеседі деп санаймыз.