Пәндік олимпиада жеңімпаздары

• Пәндік олимпиада жеңімпаздары

Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетінің  Басқарма Төрағасы – Ректор Гүлмира Қанай 2023-2024 жыл Республикалық пәндік олимпиада және басқа да олимпиадалардың жеңімпаздары мен ғылыми  жетекшілерін марапаттады.

Жоғарғы оқу орындарының студенттері арасындағы «Шетел тілі: екі шетел тілі» (түрік тілі) бағдарламасы бойынша 2024 жылғы Республикалық пәндік олимпиада жеңімпаздары:

1 орын - Абдикадирова Дияна Адилжановна

2 орын - Мұхаметқанова Назылы Қайрбекқызы

3 орын - Хасанова Рахия Рауфқызы

«Аударма ісі» бойынша 3 орынды Ротова Гульдерай Найпуллаевна иеленді.

2024 жылы өткен «Қазақ тілі» пәні бойынша ҚР жоғары оқу орындарының өзге ұлт өкілдері студенттері арасында Республикалық пәндік олимпиадада 2 орынды Эрполатова Диёра   Шеразбековна, Хайтенова Нафиса Озодбековна, Анархонова Диёна Шухратовна  иеленді.

2024 жылы өткен ХІ Республикалық «Үздік лингвист» олимпиаданың 2 орын иегері - Байкен Тоғжан Манарбекқызы. 2024 жылы өткен Жоғары оқу орындарында парсы тілін екінші шетел тілі ретінде оқитын  студенттер арасындағы  тілдік олимпиада жеңімпаздары:

1 орын - Слам Аякөз Айдарханқызы.

2 орын - Мәдіоспан Аяжан   Қайратқызы, Базарбайқызы Аяжан

3 орын - Бекмурзина Аида  Асхатовна, Абдрахман Райжан Ақжолқызы.

Өзбекәлі Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университетінде өткен Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының студенттері арасында В015-Биология мұғалімдерін дайындау білім бағдарламаларының тобы бойынша XVI Республикалық студенттік пәндік олимпиадада Әділжан Жұлдыз Маратқызы, Умбетулла Аяулым 3 орын иеленсе, «Туризм» бойынша Нығметжан Амина Мақсатқызы , Мұратова Анель Мұратқызы, Нишанбаева Малика  Ахрарқызы, Мамырхан Акелик, Тойлибаева Динара 3 орын алды.

2024 жылы өткен "Дене шынықтыру теориясы мен әдістемесі" пәні бойынша XVI Республикалық студенттік пәндік олимпиадада жалпы командалық есеппен 2 курс студенттері Арсинова Дильназ Арсиновна, Кенес Гүлназ Алматқызы, Ибраева Нұрай Серікқызы, Стерликова Мария Станиславовна және 3 курс студенттері СадердиноваАнгелина Рашитовна, Ни Кристина Андреевна жүлделі 2 орынмен марапатталды.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінде «XXI ҒАСЫР ПЕДАГОГИКАСЫНДАҒЫ АБАЙ МҰРАЛАРЫ» атты педагогикалық мамандықтар студенттеріне арналған республикалық педагогикалық олимпиадада «Педагогика және психология» 3 курс студенттері  Ауталип Ақниет Дінмұхаметқызы, Уатаева Аяжан Ерланқызы «Информатика» бойынша Келгенбай Жанерке Айбекқызы, Төлентай Назерке Нұрланқызы 3 орын иеленді. Ал “Педагогикалық шеберлік” номинациясымен топ мүшесі Келгенбай Жанерке Айбекқызы марапатталды.

“Нур-Мубарак” университетінің "IT-Стартап" ғылыми  жобалар конкурсында 3 орынды Амеркулова Арай Майданқызы иеленді.

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университетінде жоғары оқу орындарының студенттері арасында «Кітапханалық ақпараттық жүйелер» білім беру бағдарламалары бойынша XVІ республикалық студенттік пәндік олимпиадасында Джолтукова Зарина  Бакытовна, Нұрмағамбетова Назым Еркінқызы, Омарова Риза Еркінқызы, Пернебек Дана Рамазанқызы, Умирзакова Маржан Бахткызы 1 орын алды. Ал Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ-дың 90 жылдығына арналған «ЖАСЫЛ КӨПІР ҰРПАҚТАН ҰРПАҚҚА» Х мерейтойлық халықаралық жастар форумында Кадирхан Ақерке, Абсәлім Ақнұр 2 орын иеленді.

Жастар өмірін жақсартуға бағытталған әлеуметтік-мәдени бастамалар жылына арналған жоғары оқу орындарының студенттері арасында өткен физика пәні бойынша олимпиадада Мукатова Камила, Барат Шұғыла, Алмаганбетова Лида 1 орын жеңіп алды. Ал Физика кафедрасының 1 курс студенттерінің арасында өткен олимпиадада Қуаныш Қарақат жүлделі 2 орын иеленді.

2024 жылғы 28 ақпан мен 1 наурыз аралығында жоғары оқу орындары арасындағы I қалалық студенттік «Физика» бағыты бойынша олимпиадада Мадиярова Анель 3 орын иеленді.

Логистика және транспорт академиясында (ALT) ұйымдастырылған «Инженериядағы физика және математика» атты дәстүрлі Пи-2024 олимпиадасында Кеңесбек Ақбота, Кадирбек Әсемай, Қалқабай Жансая 3 орынмен марапатталды. Өмірбай Ұлданай «Математика» кафедрасы студенттерінің арасында ұйымдастырылған Математикадан олимпиадада 1 орын  және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының ғылыми-білім беру мекемелері арасында "Үздік студент -2024" байқауында  2 орынмен марапатталды. Дәл осы марапатпен "Үздік студент -2024" байқауында Ерболқызы Жанар 2 орын иеленді.

«Bilim-orkenieti» ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығы мен Үздік студенттер академиясының ұйымдастыруымен Тәуелсіз мемлекеттер достастығының студенттері арасында Көпжасар Аружан Жанысбекқызы мен Ирискулова Нозли Турарқызы 1 орын иеленді. Тәуелсіздік күніне арналған «Жарқын болашақ» атты жалпы білім беретін пәндер бойынша мектеп оқушылар мен студенттер аралығындағы Республикалық пәндік олимпиадада Турсунова Зайтунам Тылепалдықызы жүлделі 1 орын алды ал «Bilim-orkekenieti» ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығы өткізген «Жаңа Қазақстанның үздік студенті» атты республикалық байқауда Бейсембай Жансая Бақытқызы 1 орын алды.

Үздік 100 студент республикалық байқауында «Кітапхана ісі» студенттері Батырова Азиза Серикқызы, Утениязова Айсұлу Абайқызы, Пернебек Дана Рамазанқызы, Нұрмағамбетова Назым Еркінқызы, Абдирахман Шұғыла Нұржанқызы, Әбдіахапқызы Айзере, Бейсембай Жансая Бақытқызы 1 орынмен марапатталса, Бас жүлдені Ақпараттық жүйелер бағдарламасының студенттері Әбдіахапқызы Айзере, Абдирахман Шұғыла Нұржанқызы, Ермекова Динара Санжарбеккизи иеленді.

Білім алушыларымызды және жетекшілерін шын жүректен құттықтаймыз!