QYZPU делегациясы АҚШ-қа іссапармен барды

•  QYZPU делегациясы АҚШ-қа іссапармен барды

Университетіміздің Ғылыми жұмыстар және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректоры Зәкір Жұмақұлов пен Педагогика және психология институтының директоры Гүлжан Серікова бастаған университет делегациясы Мичиган мемлекеттік университетінің( Michigan State University).Педагогика факультетінде және бала мен отбасын дамыту факультетінде болды.

Сапар мақсаты – білім беру бағдарламаларын әзірлеу, бастауыш және мектепке дейінгі дамыту және инклюзивті білім беру үшін педагог кадрларды даярлау сияқты салаларда ынтымақтастық орнату. Бұл салалар бойынша Мичиган мемелtкеттік университеті (МSU) АҚШ ұлттық рейтингінде бірінші орында тұр.

Тараптар ынтымақтастықты одан әрі дамыту перспективаларын талқылады және қазақстандық американдық білім беру жүйелері арасында байланыс орната отырып, бірлескен жобаларды жүзеге асыруға ниетті.

МЕДИА